fbpx

Ми допоможемо народитися твоїй мрії!

Ми попіклуємось про тебе так, як би це зробила твоя матуся!
від 6000 грн

Супровід вагітності

Ми з радістю будемо піклуватися про тебе та твого малюка. У нас відсутні стандартні пакети супроводу вагітності, тому що ми надаємо перевагу індивідуальним програмам. Ми враховуємо твої фізіологічні особливості та особисті вподобання.

Що чекає на тебе та твого малюка? Індивідуальний план ведення вагітності за системою "all inclusive", турботлива команда професіоналів, цілодобовий зв'язок з лікарем.

Чому саме ми зробимо твою вагітність комфортною та безтурботною? Медичний центр Мама - це сучасний підхід до супроводу вагітності на рівні амбулаторних клінік. Всі дослідження проводяться в межах нашого сучано оснащеного центру. Укласти контракт на супровід вагітності можно на будь-якому терміні вагітності.

Етапи проведення послуги

 1. Ти приходиш на безкоштовну консультацію
  Ми запрошуємо тебе в гості! Точніше вас, майбутніх батьків. Приходьте разом, будемо знайомитись та обійматися. Не хвилюйтесь, консультація по укладанню контракта безкоштовна. Будь ласка, зателефонуй нам і ми запропонуємо найближчий вільний час для консультації.
 2. Укладаємо контракт
  Коли ви вирішете, що хочете провести саме з нами чудових 9 місяців (а можливо 3 або 6 місяці) - записуйтесь на прийом до лікаря. Ми готуємо всі необхідні докумети і... Вітаємо! Відтепер ви частина нашої великої родини.
 3. Лікар складає індивідуальний план
  Тепер саме час для для створення твоєї індивідуальної програми. Лікар проведе невелике опитування для отримання необхідної інформації. Ти можеш розповісти лікарю про всі свої побажання та обговорити всі важливі питання. І все! Тепер ти з нами.

Прайс супроводу вагітності

Супровід вагітності I триместр
від 6000 грн
Супровід вагітності II триместр
від 6000 грн
Супровід вагітності III триместр
від 6000 грн
Контракт на супровід вагітності
від 18 000 грн

Лікарі

Майборода Тетяна Миколаївна
Майборода Тетяна Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог (досвід роботи 22 роки)
Тетяна Миколаївна поєднує в собі системний підхід, організованість, чітку подачу інформації та нескінченну підтримку, турботу і любов до своїх пацієнтів. Завжди тебе вислухає, а потім розкладе все по поличкам. Вона орієнтується на те, що б вона порадила, якби навпроти у якості пацієнтки була її дочка.
Квіткова Олена Олександрівна
Квіткова Олена Олександрівна
Лікар ультразвукової діагностики, лікар акушер-гінеколог (досвід роботи 11 років)
Олена Олександрівна універсальний спеціаліст. У неї можнаа зробити УЗД та отримати консультацію гінеколога відразу в одному кабінеті. 2 в 1, уявляеш? А ще вона дуже уважна і докладає максимум зусиль, щоб пацієнту було комфортно. Попіклується та знайде підхід до дівчини будь-якого віку.
Вавіліна Наталія Ігорівна
Вавіліна Наталія Ігорівна
Лікар акушер-гінеколог (досвід роботи 20 років)
Наталія Ігорівна дуже позитивна жінка та гарний спеціаліст. Зі своїми пацієнтками завжди говорить ніжно, як мама. А під час огляду на кріслі - заспокоїть і зробить усе максимально швидко та атравматично. У неї можна запитати поради на усі випадки життя: від зниження лібідо до проблем із зачаттям.
Антонова Тетяна Євгенівна
Антонова Тетяна Євгенівна
Лікар ультразвукової діагностики (досвід роботи 26 років)
Тетяна Євгенівна підкорить тебе своєю манерою спілкування. Найчастіша фраза, яку говорять ії пацієнти: "Зі мною ще жоден лікар так не розмовляв!" Це той випадок, коли експертність, гарна комунікація та любов до людей гармонійно співіснують в одній людині.

Відгуки наших клієнтів

00/00
Рогожка Ольга
г.Кривой Рог

Я очень довольна медицинским центром. Я только туда и хожу на УЗИ к Квитковой Алене Александровне. Хороший доктор. Профессионал своего дела.

Шпилька Татьяна
г.Кривой Рог

Я всегда прихожу в Ваш Центр с огромным удовольствием. Ведь уже на ресепшне я получаю море позитива. На данном этапе моей жизни поход к Вам – это всегда предвкушение приятных эмоций, потому что меня ждут хорошие новости или встреча с моим маленьким чудом. Благодаря упорной работе Натальи Игоревны приём у Татьяны Евгеньевны дарит только положительные новости.
Сегодня меня ожидал плановый поход на УЗИ. Океан эмоций переполнял меня, так как предстояла встреча с моей лапочкой.
К сожалению, карантинные ограничения не позволяют мужу быть участником этого события. Нам девушкам повезло, потому что мы чувствуем это счастье внутри себя круглосуточно целых девять месяцев. А мужьям ведь тоже хочется получить хоть маленький процент тех эмоций, которыми наслаждаемся мы.
Сегодня утром я подумала, что было бы круто, если бы можно было снять видео на телефон и показать мужу.
К моему удивлению я стала участником уникального эксперимента! По окончании приёма я получила не только хорошие новости о малыше и его фото, но ещё и видеозапись с моей малышкой. Моему восторгу нет предела. У меня есть видео, где видно его “пятерню”. Я могу по нескольку раз на дню наслаждаться этим моментом. А ещё мое счастье может хоть немного ощутить муж и родители.
Не буду врать. Татьяна Евгеньевна не скрывала своего волнения. Это ожидаемо, потому что для нее это новый опыт. Но с ее любовью к новым экспериментам, через несколько сеансов волнения уже не будет вовсе. Да и, если честно, для меня волнение доктора во время записи видео не имело никакого значения, ведь у меня навсегда останется видео с моей лапочкой. И в скором времени я смогу показать ему “как он жил у мамы в животике”.
Мы целый вечер пересматривали видео и наслаждались и изучали каждую секунду. Это волшебно!!!
Спасибо Вам за подареные эмоций! Желаю, чтобы все Ваши беремняшки были в таком же восторге, как и я!!! И отдельная огромнейшая благодарность за положительные эмоции родителей!!!

Бондарчук Ольга
г.Кривой Рог

Пожалуй лучший центр в городе )Татьяна Николаевна Очень хороший и позитивный доктор)Поддержка и человечность это важно!?

Мунтян Татьяна
г.Кривой рог

Наверное пожалуй,это самый замечательный центр!!! Персонал отличный,всё очень круто) самым козырем является Врач Антонова это шикарная женщина,специалист от бога,побольше бы таких отзывчивых людей как она)

Шевченко Ольга
г.Кривой Рог

Впервые пришла в центр ещё в 2017 году, к гинекологу Вавилиной Наталье – врач неимоверная! Через год мне посчастливилось пополнить ряды пузатиков и на УЗИ, конечно же тоже только сюда и только к Антоновой Татьяне – каждый визит был восторгом!
Хочу пожелать вашему центру процветания и такого же тепла!
Всем советую! Всем рекомендую!

Ксения
г.г.Кривой Рог

Мой самый любимый центр?Работают профессионалы своего дела!!! Весь персонал очень вежлив и внимателен!)

Илона Школа
г.Кривой Рог

Первый раз в центр попала еще в 2017 году, пришла к конкретному врачу – Вавилина Наталья Игоревна. Сказать что это хороший врач , значит не сказать ничего. Благодаря ей в нашей семье появилось долгожданное маленькое чудо. Человек действительно находится на своем месте, профессионал своего дела. Когда я забеременела, конечно же стала на учёт в Вашем центре. И ни разу об этом не пожалела. Всю беременность меня можно сказать “носили на руках”)) Отношение и профессионализм всего персонала были на высоте, не говоря уже о круглосуточной связи с врачём. Выражаю ВАМ огромную благодарность за чуткое отношение, заботу, поддержку и за то, что я стала счастливой МАМОЙ!!!???

Дана Барахтян
г.Кривой Рог

 

Мне очень приятно похвалить и порекомендовать гинеколога Вавилину Наталью Игоревну, которая работает в медицинском центре Мама. За свою жизнь приходилось ходить к разным гинекологам и я с уверенностью могу сказать, что Наталья Игоревна самый тактичный, аккуратный, внимательный и нестрашный врач в моей жизни 🙂

Она прекрасно поняла мое состояние и жалобы, и индивидуально подобрала лекарства с точной дозировкой. Чувствую себя сейчас гораздо лучше благодаря заботе этого врача. Теперь по всем вопросам буду обращаться только к ней!

залиште відгук

Приєднуйтесь до нас у соц. мережах

та отримуйте практичні поради та інформацію про акції та знижки
Ведення вагітності

Супровід вагітності – найважливіший процес, який дозволяє контролювати здоров’я мами, яке може бути нестабільним через зміни, що відбуваються в організмі жінки. Облік у зв’язку з вагітністю не тільки забезпечує повноцінний та періодичний контроль перебігу вагітності, але й дозволяє лікарю оперативно допомогти у разі виникнення різких негативних змін.

У період підготовки до пологів жінка дуже вразлива у всіх аспектах, тому оптимальним варіантом є комплексне ведення вагітності. Супровід вагітності включає:

 • регулярні та ретельні огляди лікарем;
 • проведення діагностики, УЗД;
 • надання консультацій без втручання.

Облік у зв’язку з вагітністю дозволяє зберегти жіночу красу, усунути ймовірність переривання вагітності, підтримати жінку, тому що вона відповідає не лише за себе, а й за свою майбутню дитину. Крім того, фізіологія здорових пологів полягає у повній психологічній та фізіологічній готовності жінки стати матір’ю.

Головне завдання, яке стоїть перед лікарем при супроводі вагітності – донести до майбутньої матері всю важливість дотримання рекомендацій та правил, які можуть підготувати організм до здорових пологів.

Облік вагітності в МЦ Мама

Отримати якісну та професійну допомогу від фахівців може кожна жінка, яка звернулася до нашого центру. Стати на облік вагітності для подальшого повноцінного супроводу досить просто, і з першої хвилини до пологів ви будете під постійним наглядом наших лікарів. Ми надаємо широкий спектр послуг у супроводі вагітності, вони максимально адаптовані під потреби майбутньої мами та її дитини:

 • первинний огляд акушером-гінекологом;
 • скринінг плода;
 • спілкування та консультація з психологом;
 • проведення лабораторних досліджень (клінічних, біохімічних тощо);
 • ретельний огляд вузькими спеціалістами (окулістом, ендокринологом).

Перед планованою вагітністю жінкам необхідно зробити низку аналізів, які можуть полегшити постановку на облік вагітності. Комплексне ведення вагітності дозволяє постійно контролювати процес розвитку плода та реакцію організму на найменші зміни. Надалі це дозволить зробити так, щоб пологи були без болю.

Етапи вагітності, під час яких має бути повноцінне ведення вагітності:

7-12 тиждень

Це, мабуть, буде перший візит до лікаря. При першому відвідуванні центру лікар звертає увагу на психологічний стан майбутньої мами, з’ясовує відчуття та переживання. Потім проводиться первинний огляд та діагностика, проводиться ультразвукове дослідження. Супровід вагітності передбачає постійну лабораторну діагностику для оцінки стану матері та плода, що розвивається.

12-28 тиждень

Протягом цього відрізку часу відвідувати лікаря можна не частіше 1 разу на місяць (за відсутності кардинальних змін та дискомфорту). 

28-36 тиждень

У цей період відвідувати лікаря потрібно двічі на місяць. Під час відвідування проводяться УЗД, призначаються аналізи, лікар оцінює загальний стан майбутньої мами, у разі потреби призначає підтримуюче лікування та гормони пологів.

36-40 тиждень

Візит до лікаря 1 раз на тиждень – йде інтенсивна підготовка до пологів, лікар бере аналізи, призначає додаткові огляди, для майбутньої мами проводяться передпологові інструктажі. У разі потреби перед пологами робиться УЗД, щоб з’ясувати тип передлежання та генетичний скринінг.

Переваги ведення вагітності у приватному МЦ

На сьогоднішній день велику перевагу над державними медичними установами мають приватні клініки та центри. Звертаючись до МЦ Мама для ведення та обліку вагітності ви отримуєте:

 • консультації кваліфікованих фахівців з величезним досвідом роботи, які постійно підвищують свою кваліфікацію;
 • значно заощаджуйте час, тому що є можливість проконсультувати у вузьких спеціалістів та здати необхідні аналізи в одному місці;
 • при обстеженні, здачі аналізів використовується найновіше та сучасне обладнання;

Які потрібні документи, щоб жінка оформила комплексний супровід вагітності

Для того, щоб оформити супровід вагітності, жінці потрібен тільки паспорт. Потрібно заповнити анкету з необхідною інформацією, щоб лікар зміг оцінити ризики протікання вагітності та ухвалив рішення про план ведення вагітності. У такому разі рекомендується максимально викладати інформацію про своє самопочуття та здоров’я в цілому, інакше може скластися помилкова картина про перебіг вагітності. Крім того, може знадобитися певний пакет документів для оформлення допомоги на післяпологову допомогу, це також невід’ємна частина супроводу вагітності:

 • заяву майбутньої мами;
 • документ, що підтверджує факт вагітності;
 • ідентифікаційний код;
 • трудова книжка;
 • паспорт.

Комплексний супровід вагітності включає і оформлення декретної відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, оформляється на 30 тижні терміну.

Материнство – це, мабуть, найважливіший і значущий етап життя кожної жінки, до нього варто підійти максимально підготовленої. Звертаючись до медичного центру Мама ви отримаєте комплексний супровід вагітності на всіх етапах, під наглядом лікарів зможете максимально комфортно підготуватися до пологів морально та фізично.

×