fbpx

Ми зробимо тебе здоровою і щасливою!

Головні наші правила:
• Лікувати не боляче!
• Лікувати доступно!
• Лікувати тими методами і за такими технологіями, які застосували б до себе!
• Лікувати безпечно! Дезінфекція і стерилізація знаходяться в нашому центрі під самим суворим контролем. Одноразові матеріали застосовуються по максимуму - у всіх випадках, коли це можливо.
• Лікувати впевнено! На роботу ми приймаємо лікарів, стаж професійної діяльності яких становить не менше 6 років.
• Лікувати чесно! В ході діагностики ми максимально відкрито обговорюємо з клієнтом всі можливі варіанти лікування.
• Результат лікування повинен випереджати очікування клієнта і результати інших клінік!
Прозорість нашої роботи
Ти оплачуєш послуги офіційно, а не комусь "у кишеню", і точно розумієш за що заплатила. А в таких послугах як ведення вагітності бачиш точний перелік послуг, які до нього входять. Ніяких замаскованих доплат, що дозволяє тобі не турбуватися.
Гуманне відношення перш за все
Ми не про гроші, а про допомогу та відношення - це філософія нашого центру! Ми ніколи не відмовляємо у допомозі та приймаємо тих, кому необхідно терміново та без запису.
Європейська якість та постійний розвиток
Ми впроваджуємо сучасні європейські стандарти якості та постійно навчаємось. Не буває й місяця, щоб наші лікарі не відвідали конференцій.
Ми завжди поруч з вами
Ми єдині в місті, хто так поруч з пацієнтом: онлайн консультації, соціальні мережі, постійне живе спілкування. Ти завжди можеш зателефонувати своєму лікарю та отримати відповідь на хвилююче питання.

Європейська якість та інновації

Постійно навчаємося і впроваджуємо інновації, надаємо європейську якість медицини в Україні.

Записатись на прийом

Лікарі

Майборода Тетяна Миколаївна
Майборода Тетяна Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог (досвід роботи 22 роки)
Тетяна Миколаївна поєднує в собі системний підхід, організованість, чітку подачу інформації та нескінченну підтримку, турботу і любов до своїх пацієнтів. Завжди тебе вислухає, а потім розкладе все по поличкам. Вона орієнтується на те, що б вона порадила, якби навпроти у якості пацієнтки була її дочка.
Квіткова Олена Олександрівна
Квіткова Олена Олександрівна
Лікар ультразвукової діагностики, лікар акушер-гінеколог (досвід роботи 11 років)
Олена Олександрівна універсальний спеціаліст. У неї можнаа зробити УЗД та отримати консультацію гінеколога відразу в одному кабінеті. 2 в 1, уявляеш? А ще вона дуже уважна і докладає максимум зусиль, щоб пацієнту було комфортно. Попіклується та знайде підхід до дівчини будь-якого віку.
Вавіліна Наталія Ігорівна
Вавіліна Наталія Ігорівна
Лікар акушер-гінеколог (досвід роботи 20 років)
Наталія Ігорівна дуже позитивна жінка та гарний спеціаліст. Зі своїми пацієнтками завжди говорить ніжно, як мама. А під час огляду на кріслі - заспокоїть і зробить усе максимально швидко та атравматично. У неї можна запитати поради на усі випадки життя: від зниження лібідо до проблем із зачаттям.
Антонова Тетяна Євгенівна
Антонова Тетяна Євгенівна
Лікар ультразвукової діагностики (досвід роботи 26 років)
Тетяна Євгенівна підкорить тебе своєю манерою спілкування. Найчастіша фраза, яку говорять ії пацієнти: "Зі мною ще жоден лікар так не розмовляв!" Це той випадок, коли експертність, гарна комунікація та любов до людей гармонійно співіснують в одній людині.

Наші партнери

Приєднуйтесь до нас у соц. мережах

та отримуйте практичні поради та інформацію про акції та знижки
Жіночий лікар у Кривому Розі

Мабуть, найважливіше і найцінніше, що є у представниць прекрасної статі – це їх здоров’я. Стійка психіка та фізичний стан – основні критерії, за якими можна судити про загальний стан кожної людини. Міцне здоров’я для жінки – запорука довголіття та можливість народити здорову дитину.

Але як це часто буває, незалежно від віку жінку підстерігають хвороби, які можуть сильно вплинути на її здоров’я та призвести до негативних наслідків. Одним з основних аспектів, які так чи інакше впливають на здоров’я жінки, є гінекологічні захворювання, з ними практично кожній жінці доводиться стикатися досить часто.

Все може починатися з майже нешкідливих кольпітів, але якщо вчасно не реагувати і просто проігнорувати перші сигнали організму про захворювання, то можуть розвинутися серйозні хвороби, що тягнуть за собою тяжкі ускладнення, аж до онкології та позбавлення можливості стати матір’ю. Тому кожна жінка повинна розуміти основи функціонування жіночої статевої сфери, до якої належать:

 • стабільний початок менструацій щомісяця;
 • показники повністю стабільного гормонального тла;
 • питання планування вагітності;
 • перші ознаки наявності захворювань статевої системи.

Гінекологія саме собою широке поняття, що включає і вивчає анатомію жіночого організму, її фізіологію, психіку і психологічний стан. Основне завдання – своєчасне виявлення та ефективне лікування, а також профілактика захворювань статевої сфери. На сьогоднішній день усі захворювання гінекологічного характеру поділяються на:

 1. Захворювання не запального чи інфекційного характеру (наприклад, ендометріоз).
 2. Хвороби, які вражають органи малого тазу, характеризуються сильним та тривалим запальним процесом.
 3. ЗПСШ (захворювання, що передаються статевим шляхом). Хвороби розвиваються внаслідок незахищених статевих актів із переносником інфекцій.
 4. Ендокринні зміни, що розвиваються в результаті гормональних збоїв в організмі (розвитку кісти, порушення менструального циклу).

Крім того, гінекологія відіграє важливу роль у процесі планування вагітності, дозволяє зачати, виносити та народити здорову дитину. Планове, регулярне відвідування лікаря-гінеколога дозволяє уникнути майбутній мамі багатьох проблем, пов’язаних із внутрішньоутробним розвитком плода, а також самопочуттям під час перебігу вагітності.

Важливо пам’ятати, що відвідувати лікаря-гінеколога необхідно при клімаксі. Кваліфікований спеціаліст може підібрати оптимальний супровід процесу, що дозволить у свою чергу знизити особливу вираженість менопаузи. Жіноча консультація у Кривому Розі представлена ​​медичним центром «Мама». Фахівці клініки надають цілий спектр послуг, пов’язаних із супроводом тих чи інших процесів, що відбуваються у житті кожної жінки. 

Діагностика

Для того, щоб зробити не тільки стандартні процедури, але й детальніше досліджувати організм жінки, необхідно звернутися в хорошу жіночу клініку. У медичному центрі «Мама» є все необхідне, сучасне обладнання, за допомогою якого можна проводити діагностику та лікування гінекологічних захворювань. Діагностика проводиться дуже швидко, що дозволяє оперативно призначити та приступити до лікування, не втрачаючи дорогоцінного часу. Крім того, жіноча клініка “Мама” дає можливість зробити запис онлайн, що значно спрощує і прискорює організаційний процес.

Методики лікування, що застосовуються

Лікування гінекологічних захворювань кожної жінки підбирається індивідуально. До кожної пацієнтки лікар підходить як до особливої. Не дивно, що так і є, кожен організм індивідуально реагує на ті чи інші способи лікування. Насамперед береться до уваги вік жінки, її бажання у майбутньому мати дітей, наявність чи відсутність інфекційних чи хронічних захворювань на момент призначення лікування. На сьогоднішній день ефективного лікування гінекологічних захворювань можна досягти двома сучасними способами:

 • використовуючи радіохвильовий метод;
 • шляхом хірургічного (малоінвазивного) втручання.

Після проведення будь-якої з процедур фахівці медичного центру “Мама” забезпечують ефективний реабілітаційний процес та подальший супровід життєдіяльності жінки. Після закінчення курсу лікування проводиться контроль ефективності терапії та планова консультація лікаря-гінеколога.

Періодичне відвідування гінеколога-ендокринолога не менш важливе для підтримки жіночого здоров’я, тому що ендокринна система впливає на багато процесів, що протікають в жіночому організмі.

Жінці необхідно терміново звернутися до цього фахівця, якщо вона помічає такі зміни:

 • різке, нічим не обумовлене коливання маси тіла;
 • зміни у репродуктивній системі;
 • постійні гормональні збої.

Під час першого відвідування гінеколога-ендокринолога жінка пройде повне комплексне обстеження. Якщо потрібно буде – лікар призначить проведення додаткових аналізів та допоміжних процедур.

Незалежно від віку, профілактичну діагностику молочних залоз повинні проходити всі без винятку дівчини, починаючи з періоду статевого дозрівання. Огляд бажано проводити не менше 1 разу на рік. Особливу увагу необхідно приділити жінкам, які мають травми грудей і грудної клітки, які перенесли аборти, що піддаються захворюванням статевої системи, які мають гормональні розлади.

Основні способи виявити захворювання грудей:

 • мамографія;
 • УЗД;
 • в окремих випадках проведення біопсії (забір тканини);
 • клінічний огляд (промацування).

Якщо є перші симптоми, не характерні для нормального стану молочних залоз (почуття тяжкості, почервоніння, що раптово з’явилися, болі, виділення), потрібно відразу звертатися в елітну жіночу клініку.

Інші спеціалісти медичного центру «Мама»

Клініка для жінок у Кривому Розі «Мама» надає послуги не лише лікарям ендокринологів та гінекологів. На жаль, розвиток тих чи інших захворювань гінекологічного характеру досить часто спричиняє появу інших захворювань.

Тому, у разі потреби, лікар дієтолог-ендокринолог складе спеціальну збалансовану програму харчування індивідуально для жінки. Іноді ми не дуже приділяємо увагу тому, що і скільки ми їмо, але саме їжа грає чи не основну роль у процесі життєдіяльності кожної людини. Тому бувають випадки, коли жінці не потрібно особливого лікування, достатньо лише налагодити раціон харчування та поміняти спосіб життя.

Також, жіноча клініка «Мама» надає послуги масажиста, тому що для відновлення організму після лікування або безпосередньо в процесі лікування можуть знадобитися його послуги.

Звертаючись до медичного центру «Мама» у Кривому Розі ви отримаєте цілий комплекс послуг з виявлення та ефективного лікування гінекологічних захворювань, під наглядом лікарів зможете максимально комфортно та плавно відновиться.

×