fbpx

Як нас знайти?

Наша адреса
м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 5
Телефон
Пошта
Графік роботи
Пн - Пт 8:00 - 20:00, Сб - 8:00 - 14:00, Нд - вихідний

Приєднуйтесь до нас у соц. мережах

та отримуйте практичні поради та інформацію про акції та знижки
Контакти жіночої клініки у Кривому Розі

Сучасній жінці все важче знаходити час для догляду за своїм здоров’ям, хоча це дуже важлива і невід’ємна складова якісного життя. Чимало жінок міста запитують – де хороша жіноча клініка у Кривому Розі? Як отримати якісні послуги за прийнятною ціною? Критично це питання стоїть, коли потрібне оперативне втручання, тоді необхідно терміново знайти адресу жіночої клініки Кривий Ріг.

Оперативна гінекологія складається з проведення 4 основних процедур:

 • інтимної хірургії;
 • лапароскопії різної складності;
 • гістерорезектоскопія (досить складна процедура як для пацієнтки, так і для лікаря);
 • корекція опущення та випадіння статевих органів, стресового нетримання сечі.

Якщо спиратися на статистику, більше 90% жінок найчастіше відвідують саме лікаря-гінеколога. У таких випадках вони намагаються знайти хоч якісь контакти з контактів жіночої клініки у Кривому Розі. Причина такої «популярності» лікарів-гінекологів у тому, що за анатомією жінка влаштована так, що від багатьох стандартних захворювань (розлад шлунка, ГРВІ тощо) може постраждати репродуктивна система. Гінекологія – ось ціла наука, яка ґрунтується на вивченні проблем, що виникають у жіночому організмі.

Якщо у жінки є хронічні та ще й запущені захворювання статевої системи, то протікають вони складно. Якщо оперативно не втрутитися і не реагувати протягом тривалого часу, то можливе погіршення стану здоров’я в цілому. Під час гострої фази хвороби жінка відчуває сильний дискомфорт, біль, можливі виділення із неприємним запахом.

Найстрашніший наслідок – це безпліддя. Воно сильно руйнує психологічне здоров’я пацієнтки. Варто зазначити, що гінекологічні проблеми не мають віку, вони притаманні жінкам будь-якого віку на будь-якому з етапів її життя.

Але в залежності від віку жінки змінюється її гормональне тло, організм вразливий для тих захворювань, які характерні для цієї вікової групи. Щоб уникнути несподіваних неприємностей, рекомендується відвідувати гінеколога не рідше, ніж 2 рази на рік, не виключені ситуативні відвідування. Якщо проводити огляд рідше або взагалі не проводити, то можна пропустити розвиток небажаних захворювань, подолати які буде дуже важко.

Останнім часом медицина зробила крок далеко вперед, це стосується і гінекології. Завдяки сучасним технологіям багато захворювань, які ще 15 років тому викликали паніку, тепер лікуються без жодних наслідків для здоров’я пацієнта. У гінекології більш активно почали проводити різну складність операції, почали розглядати взаємозв’язок між проблемами в статевій системі та ендокринологічними захворюваннями. На сьогоднішній день пацієнтка незалежно від віку може обстежуватися за допомогою сучасних методів:

 • ультразвукового;
 • інструментального;
 • радіологічного;
 • ендоскопічного.

Тому, можна виявити початок захворювання та оперативно почати лікується, це набагато легше, ніж зіштовхнуться із занедбаним випадком.

На сьогоднішній день при лікуванні гінекологічних захворювань найефективнішими вважаються 2 види хірургії:

 • малотравматичный;
 • малоінвазивний.

В обох випадках можна надати якісне лікування жінки, не впливаючи негативно на її репродуктивну здатність. Ці методи почали використовуватися не так давно, але саме вони користуються величезною популярністю завдяки ефективності і шкоді, що мінімально завдається.

Діагностика гінекологічних захворювань

Існують певні симптоми, після появи яких необхідно якнайшвидше звернутися до кваліфікованого лікаря:

 • біль під час статевого акту;
 • порушення менструації та відсутність овуляції;
 • кровотечі, що виникають раптово та не припиняються тривалий період часу;
 • незвичайна секреція;
 • неможливість завагітніти протягом тривалого періоду.

Якщо жінка виявила у себе подібні проблеми, тоді необхідно якнайшвидше звернутися за кваліфікованою допомогою до медичного центру «Мама». Важливо оперативно втручання гінеколога, тому що можливо знадобиться в таких випадках проводити аналізи, брати матеріал – це займе може і не багато часу, але воно буде дорогоцінним, можуть настати тяжкі наслідки. Важливою процедурою в гінекології є проведення УЗД сечостатевої системи. В результаті лікар може побачити цілісну та більш об’єктивну картину, прийняти правильне рішення щодо лікування. У медичному центрі “Мама” встановлено новітнє сучасне обладнання, яке дозволяє максимально якісно провести УЗД малого тазу.

Основні гінекологічні захворювання

 1. ЗПСШ (захворювання, що передаються статевим шляхом) – це, мабуть, найпоширеніший вид, включає венеричні, які тільки можна інфекційні і навіть шкірні захворювання. Це захворювання, які можуть не проявлятися роками, але потім викликати серйозні ускладнення, яких позбавиться дуже навіть складно. Для того, щоб виявити такі захворювання, необхідно пройти комплексне дослідження, тільки потім можна ставити конкретний діагноз і визначити протипоказання, призначити ефективні ліки. Особливо важливо пам’ятати, що до цього виду захворювання у людини не виробляється імунітет, тому лікується потрібно одночасно з партнером.
 2. Адреногенітальний синдром. Основна причина розвитку такого захворювання – порушення роботи надниркових залоз, що відповідають за вироблення стероїдних гормонів, які в свою чергу регулюють розвиток статевої системи. Цей синдром буває 2-х видів:
  • постпубертатний;
  • вроджений.

   В даному випадку дівчинці/дівчині потрібно бути уважним до свого здоров’я від народження, щоб не пропустити початок розвитку цієї хвороби. Надалі, з появою найменших відхилень у терміновому порядку звертатися до лікаря.

 3. Кардіоз статевих органів. Для цього захворювання характерне попадання інфекції в слизову оболонку мікрофлору і безпосередньо у піхву, з подальшим поширенням по шийці матки. Причина – гриб кандида. Шляхи потрапляння в організм жінки найрізноманітніші – від незахищеного статевого акту до заражених речей та потрапляння безпосередньо з кишечника. Для хвороби характерні виділення із різким запахом.

У будь-якому з описаних вище випадках необхідно знайти адресу жіночої клініки “Мама” у Кривому Розі та звертається за допомогою до кваліфікованого лікаря. Персонал жіночого медичного центру “Мама” завжди готовий допомогти та зробити все від них необхідне для якнайшвидшого одужання.

×