fbpx
Супровід вагітності
Ми допоможемо народитися твоїй мрії
записатися
Від мрії до реальності один крок
Зробимо його разом!
записатися
Це не просто УЗД - це твоє побачення з малюком
Ми лиш посередник
записатися
До гінеколога як на зустріч з подругою?
Легко!
записатися
Ми центр, який говорить з тобою на одній мові
записатися

Наші послуги

Консультація гінеколога
💙 Консультація гінеколога
💙 Відеокольпоскопія
💙 Призначення лікування
від 170 грн
УЗД гінекологія
💙 УЗД гінекологічне (ОМТ)
💙 Моніторинг менструального циклу
💙 Фолікулометрія
від 420 грн
Консультація гінеколога вагітної
💙 Консультація вагітної
від 400 грн
Ведення вагітності
💙 Комплексний супровід вагітності
від 6000 грн
УЗД для вагітних
💙 УЗД вагітності в будь-яких термінах
💙 Визначення статі, доплерометрія, цервікометрія
від 420 грн
УЗД терапія
💙 УЗД молочних залоз
💙 УЗД щитовидної залози
💙 УЗД лимфоузлів
від 300 грн

Про медичний центр

❤️ Медичний центр МАМА - це територія для дівчат
❤️ Турбота та любов оточує кожну, яка приходить до центру
❤️ Тут не страшно та не боляче
❤️ Ніхто не залишається один на один зі своїми проблемами
❤️ У нас немає місця для байдужості
❤️ Професіоналізм + високі навички комунікації = задоволена дівчина
❤️ Клініка, яка йде в ногу з часом
❤️ Ми не тільки лікуємо, а й піднімаємо настрій
Чому обирають нас:
Гуманне відношення перш за все
Ми не про гроші, а про допомогу та відношення - це філософія нашого центру! Ми ніколи не відмовляємо у допомозі та приймаємо тих, кому необхідно терміново та без запису.
Європейська якість та постійний розвиток
Ми впроваджуємо сучасні європейські стандарти якості та постійно навчаємось. Не буває й місяця, щоб наші лікарі не відвідали конференцій.
Прозорість нашої роботи
Ти оплачуєш послуги офіційно, а не комусь "у кишеню", і точно розумієш за що заплатила. А в таких послугах як ведення вагітності бачиш точний перелік послуг, які до нього входять. Ніяких замаскованих доплат, що дозволяє тобі не турбуватися.
Ми завжди поруч з вами
Ми єдині в місті, хто так поруч з пацієнтом: онлайн консультації, соціальні мережі, постійне живе спілкування. Ти завжди можеш зателефонувати своєму лікарю та отримати відповідь на хвилююче питання.

Лікарі

Майборода Тетяна Миколаївна
Майборода Тетяна Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог (досвід роботи 22 роки)
Тетяна Миколаївна поєднує в собі системний підхід, організованість, чітку подачу інформації та нескінченну підтримку, турботу і любов до своїх пацієнтів. Завжди тебе вислухає, а потім розкладе все по поличкам. Вона орієнтується на те, що б вона порадила, якби навпроти у якості пацієнтки була її дочка.
Квіткова Олена Олександрівна
Квіткова Олена Олександрівна
Лікар ультразвукової діагностики, лікар акушер-гінеколог (досвід роботи 11 років)
Олена Олександрівна універсальний спеціаліст. У неї можнаа зробити УЗД та отримати консультацію гінеколога відразу в одному кабінеті. 2 в 1, уявляеш? А ще вона дуже уважна і докладає максимум зусиль, щоб пацієнту було комфортно. Попіклується та знайде підхід до дівчини будь-якого віку.
Вавіліна Наталія Ігорівна
Вавіліна Наталія Ігорівна
Лікар акушер-гінеколог (досвід роботи 20 років)
Наталія Ігорівна дуже позитивна жінка та гарний спеціаліст. Зі своїми пацієнтками завжди говорить ніжно, як мама. А під час огляду на кріслі - заспокоїть і зробить усе максимально швидко та атравматично. У неї можна запитати поради на усі випадки життя: від зниження лібідо до проблем із зачаттям.
Антонова Тетяна Євгенівна
Антонова Тетяна Євгенівна
Лікар ультразвукової діагностики (досвід роботи 26 років)
Тетяна Євгенівна підкорить тебе своєю манерою спілкування. Найчастіша фраза, яку говорять ії пацієнти: "Зі мною ще жоден лікар так не розмовляв!" Це той випадок, коли експертність, гарна комунікація та любов до людей гармонійно співіснують в одній людині.

Відгуки наших клієнтів

00/00
Яна Беспалова
г. Кривой Рог
Самый лучший медицинский центр с самыми лучшими специалистами!На своём опыте убедилась, благодаря Вам мы счастливые родители?❤️Спасибо что вы есть, доверяем только Вам!??Повидала много гинекологов в нашем городе, и уже разочаровавшись во всех по совету подруги попала к Вам и познакомилась с Вавилиной Натальей Игоревной, таких внимательных и отзывчивых я никогда не встречала, с тех пор только ЦентрМама, люблю Вас девчёнки❤️❤️❤️
Елена
Кривой Рог
Я деловой человек и фанат спорта. И во время беременности меня пугало то что я буду стоять в очередях в женской консультации а потом в полной неразберихе сдавать кучу анализов по разынм местам. И боялась строгих запретов на спорт. Узнав, что в медицинском центре "Узи Мама" есть полный комплекс услуг ведения беременности за одну фиксированную стоимость я обрадовалась. Это очень удобно когда: 1) все анализы в одном месте в конкретно назначенное время (нет ни очередей и неразберихи) 2) за тебя продумывают план ведения беременности 3) за тебя думают о твоей фигуре: просчитав график набора веса исходя из индекса массы тела. К тому же здесь по родственному за вас переживают и при этом пытаются понять ваши увлечения (становая тяга со штангой на седьмом месяце беременности) и дать вам коректные советы. Татьяна Евгениевна определила пол ребенка в три месяца беременности. А Наталия Игоревна вовремя притормозила меня, когда я стала наедать килограммы благодаря чему, я смогла быстро прийти в форму, что важно для женщины.
Наталья
Кривой Рог
Посоветовала подруга-врач, сказала, что лучший центр такого плана в городе, с отличным оборудованием и специалистами. Уже три раза была на УЗИ, осталась очень довольна отношением и уровнем обслуживания.
Ольга
г. Кривой Рог
Очень долго с мужем планируем второго ребеночка, где я только не была: и Космическая в г.Днепр, Николаевская клиника Диля, толком не могли нигде установить диагноз, благодаря клинике "Мама" в которой делала УЗИ и фолликулометрию(последующие разы), у меня нашли СПКЯ, который сейчас прекрасно лечится) Спасибо рецепшину, девочки очень внимательны, чисто, комфортно, если вдруг дома забыл "маленькие хитрости", всегда в женской комнате есть гигиенические средства, персонал внимательный, времени уделяют более чем, рассказывают каждую деталь о которой идет речь во время обследования! Супер, девочки, Вы-лучшие)
Мария
Кривой Рог
Самый лучший центр! Отличная аппаратура ( поверьте сравнить есть с чем ?), внимательные и приятные специалисты ! Уже третье УЗИ делаю в «МАМА» и остаюсь довольная на все 100%)) Спасибо Вам розовые феи ?

Приєднуйтесь до нас у соц. мережах

та отримуйте практичні поради та інформацію про акції та знижки
Жіночий медичний центр Кривий Ріг

Сучасний ритм життя, несприятлива екологія, постійні стреси, недосипання, незбалансоване харчування та багато інших факторів негативно впливають на здоров’я людини. Організм втомлюється, імунітет падає, в результаті ми наражаємося на різні захворювання. Особливо страждають жінки, оскільки за природою у них менш сильний організм, а особливо погано, коли жінка зазнає захворювань під час вагітності.

Для того щоб вчасно реагувати на різні негативні процеси в організмі жінки, необхідно регулярно відвідувати жіночу клініку. Медичний центр «Мама» у Кривому Розі представлений професіоналами своєї справи, які можуть надати якісне лікування чи діагностику стану здоров’я жінки.

В першу чергу, при онлайн-записі в жіночу клініку МЦ “Мама” рекомендується пройти щорічний профілактичний огляд. На жаль, більшість жіночих починаються безсимптомно, внаслідок чого пізнє виявлення чревате негативними наслідками.

Щоб виявити проблему на ранній стадії щорічно, жінці необхідно проходити огляд у гінеколога не рідше 1 разу, в ідеальному варіанті – двічі на рік. Звичайно, ситуативні візити при раптовому виникненні проблем не можна відкладати в довгий ящик. Проходження планового щорічного огляду не рідше 2-х разів дозволить постійно контролювати здоров’я жінки та адекватно реагувати за найменших негативних змін.

Не менш важливою є діагностика ранніх жіночих захворювань. Медичний центр Мама пропонує жінкам наступний спектр послуг для виявлення захворювань на ранніх стадіях:

 • МРТ органів малого тазу;
 • УЗІ органів малого таза за допомогою апарату експертного класу;
 • для виявлення змін у структурі шийки матки, а також для стандартної діагностики можна провести кольпоскопію із використанням високих дозвільних можливостей;
 • наявність сучасної лабораторії та спеціального обладнання дає можливість провести гістологічні, загально клітинні, біохімічні дослідження.

Безперечно, практично кожна жінка вибираючи клініку для жінок орієнтується на можливості проведення в ній діагностики молочних залоз. У медичному центрі Мама є все необхідне обладнання для виявлення злоякісних або доброякісних утворень на ранніх стадіях.

Вибираючи жіночий медичний центр «Мама» у Кривому Розі жінка може пройти амбулаторне лікування патологій жіночої статевої сфери, насамперед:

 • запальних захворювань;
 • лікування безпліддя;
 • порушень ендокринної системи;
 • негативні зміни структури шийки матки;
 • порушень менструального циклу.

Бажано при записі до приватної жіночої клініки МЦ “Мама” вказувати про наявність або відсутність поточних захворювань жіночої статевої сфери.

Коли необхідно звертатися до гінеколога негайно

Часто люди просто ігнорують найменші сигнали про захворювання. Для жінок це характерно ще більше, ніж для чоловіків. Насамперед через повну віддачу сім’ї та відсутність вільного часу. Але це неправильно, не можна ігнорувати сигнали організму. До гінеколога необхідно звернутися у таких випадках:

 • при наявності тягнучого, ниючого болю внизу живота, що не припиняється тривалий час;
 • з появою виділень, що супроводжуються різким запахом, що викликає дискомфорт;
 • при появі виділень крові із статевих органів;
 • болю під час сексу;
 • якщо помітили появу новоутворень у сфері статевих органів;
 • при регулярно повторюваних зсувах менструальних циклів;
 • при неприємних відчуттях в інтимній зоні, що супроводжуються свербінням, болями, печінням;
 • при раптовому виникненні помилкових позивів до сечовипускання, при нетриманні або сечовипусканні, що супроводжується болями.

Крім того, звернеться до медичного центру «Мама» потрібно і для вирішення менш гострих, але не менш важливих питань:

 • якщо не вдається завагітніти надто довгий час;
 • перед плановою вагітністю з метою виявлення інфекцій;
 • для індивідуального підбору контрацепції;
 • при неминучому наступ клімаксу для полегшення його протікання;
 • інші зміни в організмі, які не були характерними раніше.

У медичному центрі «Мама» до кожної жінки застосовується виключно індивідуальний підхід. Стандартний прийом у лікаря гінеколога складається з:

 • первісної бесіди з пацієнткою, яка проводиться для з’ясування причин звернення до приватної жіночої клініки;
 • огляді на гінекологічному кріслі за допомогою кольпоскопа, який дозволяє більш детально вивчити шийку матки, піхву на наявність структурних змін, пошкоджень для ранньої діагностики онкологічних або інших захворювань;
 • забір необхідних матеріалів для аналізу флори та цитології;
 • УЗД органів малого тазу;
 • огляд молочних залоз;
 • призначення додаткових досліджень, і якщо діагноз можна поставити з урахуванням проведених аналізів – призначення раціонального лікування;

Звертаючись до гінеколога в МЦ «Мама» для консультації, супроводження вагітності, проведення УЗД, ви можете розраховувати на якісне надання послуг та людський підхід до кожного пацієнта. Фахівці МЦ “Мама” у Кривому Розі постійно проходять тренінги та семінари для підвищення кваліфікації, постійно вдосконалюють власні знання у галузі гінекології, тому про наших лікарів ви почуєте лише позитивні відгуки. Більше того, кабінети та лабораторії оснащені найновішим обладнанням, яке дозволяє максимально точно поставити діагноз на ранніх стадіях, об’єктивно провести дослідження. Фахівці у своїй роботі суворо дотримуються конфіденційності, максимально відповідально підходять до своєї роботи. Для спрощення початкового запису, а також для дотримання обмежень, пов’язаних із поширенням COVID-19, існує можливість онлайн-запису на прийом до лікаря.

×