fbpx

Була на УЗД вагітності, маленького

Була на УЗД вагітності, маленького терміну у лікаря Зузуленко Тетяни Євгенівни, хочу поділитись враженням, дуже чуйна, я дуже нервувала, все пройшло дуже добре, ніяких болісних відчуттів, все спокійно та швидко, прекрасний лікар від якого вийшла зі слізьми щастя, а не від болю, як частіш всього бувало. Також гарна клініка, сервіс, ціни.

Присоединяйтесь к нашим соц.сетям

и получайте полезные советы и информацию об акциях и скидках
×